День української писемності та мови - одне із наймолодших державних свят. Його запроваджено у 1997 році за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка.

9 листопада у Євгенівському НВК було проведено свято "Мово вкраїнська моя, не мовчи." для учнів 5-11 класів. На святі прозвучали пісня та вірші про мову. Активну участь брали діти у проведені ігор "Швидкісний експрес", "Весела вікторина" та "Гонки за лідером".

Учні початкових класів Євгенівського НВК стали активними учасниками свята "Мова - духовне багатство народу." З цікавістю діти переглянули презентацію, не залишила байдужими учасників свята вікторина "Сторінками казок", яку підготувала бібліотекар Балбушева В.В.На святі звучали вірші, пісні про рідну мову. Звичайно, не обійшлося і без ігор. Змагалася дітвора "Добери риму", "Буква загубилася", довелося помізкувати над фразеологізмами. Свято видалося цікавим, змістовним, радісним. Діти довели, що вони люблять свою рідну мову, вивчають її, гордяться нею, бо мова - душа народу.

/Files/images/den_pisemnost/DSCN0328.jpg/Files/images/den_pisemnost/1 мова.jpg/Files/images/den_pisemnost/DSCN0338.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi